понеділок, 2 грудня 2013 р.

Вчена Рада КНУ ім.Т.Шевченка дозволила студентам брати участь у мітингах (оновлено)


Сьогодні студент КНУ ім.Т.Шевченка Ростислав Галенюк повідомив:

"Студентів не чіпатимуть, пар фактично немає - вся молодь іде на майдан. Викладачі не моніторять відвідуваність, тобто формально КНУ працює, а реально, як і під час революції 2004, можуть спокійно іти на майдан. Про гуртожитки і перевірки-така інформація є, не зважаючи на спростування КНУ і МОН. Чи бояться студенти-ні. Нам сказали, що якщо одна людина буде на парі - пара вважається проведеною. Не підтримають, бо бояться-це факт. Зробили нейтральну заяву, аби потім підлаштуватись під результат."

Звернення Вченої Ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка до колективу університету:


"Ми підтримуємо європейську інтеграцію України, передбачену Законом України «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики». Ми шануємо бажання наших співвітчизників, наших студентів жити в цивілізованому європейському суспільстві. Ми поважаємо гарантоване Конституцією України право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, на мирні мітинги, демонстрації та зібрання.  Ми заперечуємо вчинки, які призвели до силового протистояння, зокрема те насильство, яке було застосоване до мирних громадян, якими б гаслами воно не прикривалося. Немає жодного виправдання протиправним діям, які завдали шкоди життю і здоров’ю людей. 
Ми закликаємо до миру і злагоди, до спільних дій і зусиль на благо нашої держави. Просимо про спокій та розсудливість, бо життя і свобода – це найвищі цінності людського буття.  Ми віримо в наш народ, у наше молоде студентство, які своєю працею будують європейське майбутнє України."


Джерело: http://www.univ.kiev.ua/news/5198
Поділитися
  • Share to Facebook
  • Share to Twitter
  • Share to Google+
  • Share to Stumble Upon
  • Share to Evernote
  • Share to Blogger
  • Share to Email
  • Share to Yahoo Messenger
  • More...

0 коментарі

:) :-) :)) =)) :( :-( :(( :d :-d @-) :p :o :>) (o) [-( :-? (p) :-s (m) 8-) :-t :-b b-( :-# =p~ :-$ (b) (f) x-) (k) (h) (c) cheer

 
© Студентство за Європу!
Designed by BlogThietKe Cooperated with Duy Pham
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0
Posts RSSComments RSS
Back to top