неділя, 1 грудня 2013 р.

Студенти КНУ обіцяють зупинити навчальний процес у разі усунення ректора

Студент КНУ ім.Т.Шевченка Ростислав Галенюк пише на своїй сторінці у соцмережі:

"Стало відомо, що міністр освіти Табачник отримав особисту вказівку Януковича вести списки студентів, котрі беруть участь у подіях майдану. Завтра заступник антиукраїнського Табачника, Євген Сулима, має особисто об'їхати столичні університети. Студентів, які повертаються в гуртожитки після їх закриття, теж записують. Влада останніми силами шантажує нас, молодь, залякуючи виключеннями.

...
Завтра Табачник почне усувати керівників ВУЗів, котрі підтримують майдан. За перевіреною інформацією, одним з них має стати проректор КНУ.

Євген Сулима особисто вимагає від керівництва КНУ списки студентів, котрі беруть участь у мітингах, перевіряє гуртожитки.

Як студент, хочу звернутись до влади: якщо хоч одну людину буде усунено від виконання своїх посадових обов’язків за підтримку майдану, ми зупинимо освітній процес до відставки Януковича і Табачника. Якщо завтра стане відомо, що хоч один проректор, ректор, студент чи викладач став жертвою агонії Януковича, ми забарикадуємо столичні ВУЗи, і поселимо там мітингувальників. Наші університети повторять долю КМДА, де зараз гріються тисячі людей.

Освітній процес буде зупинено остаточно до закінчення революції.
Міністр Табачник має піти у відставку. За стільки років антиукраїнської діяльності, за спаплюжений Болонський процес, за переписування історії, за зраду України.

Як студент, я звертаюсь до керівництва українських закладів освіти: підтримайте молодь!

Як студент, хочу звернутись до всіх колег, котрі зараз стоять на майдані. Не піддавайтесь на провокації. Боріться. Сьогодні ми показали владі, що разом ми – сила!"


З останньої розмови з Ростисловом:

"Завтра чекаємо офіційну позицію ректора КНУ. Хочемо закрити університет, аби не повторилась доля КМДА і не постраждали цінні колекції. Завтра представники студентства спробують переконати ректора, що так буде краще"
Поділитися
  • Share to Facebook
  • Share to Twitter
  • Share to Google+
  • Share to Stumble Upon
  • Share to Evernote
  • Share to Blogger
  • Share to Email
  • Share to Yahoo Messenger
  • More...

0 коментарі

:) :-) :)) =)) :( :-( :(( :d :-d @-) :p :o :>) (o) [-( :-? (p) :-s (m) 8-) :-t :-b b-( :-# =p~ :-$ (b) (f) x-) (k) (h) (c) cheer

 
© Студентство за Європу!
Designed by BlogThietKe Cooperated with Duy Pham
Released under Creative Commons 3.0 CC BY-NC 3.0
Posts RSSComments RSS
Back to top